RE: Around The World: The best photo of April – EVALUATION (vyhodnocení)

avatar

You are viewing a single comment's thread:

No teda, že se jedna opavská lékárna prosadí v takové světové konkurenci, to jsem tedy nečekal :) Velké díky organizátorovi i hlasujícím.



0
0
0.000
1 comments
avatar

Je to celkové ladění snímku. Nejvíc tam "zabodovaly" ty sakury :-).
A díky za díky.

0
0
0.000