RE: Around The World: The best photo of April – EVALUATION (vyhodnocení)
You are viewing a single comment's thread:
No teda, že se jedna opavská lékárna prosadí v takové světové konkurenci, to jsem tedy nečekal :) Velké díky organizátorovi i hlasujícím.
0
0
0.000
Je to celkové ladění snímku. Nejvíc tam "zabodovaly" ty sakury :-).
A díky za díky.