RE: Around The World: Challenge - #51/6
You are viewing a single comment's thread:
Tak jsem si zase po čase udělal chviličku na ATW :) Čerstvá momentka a jarní pozdrav od nás z Opavy. Budova bývalého františkánského kláštera, dnes součást areálu Slezské nemocnice.

0
0
0.000
To je od tebe opravdu milé, že sis na nás našel čas.