RE: Around The World: Challenge - #51/6

avatar

You are viewing a single comment's thread:

Tak jsem si zase po čase udělal chviličku na ATW :) Čerstvá momentka a jarní pozdrav od nás z Opavy. Budova bývalého františkánského kláštera, dnes součást areálu Slezské nemocnice.

IMG_20260430_152625.jpg

https://hive.blog/hive-124838/@phortun/tebagu



0
0
0.000
1 comments
avatar

To je od tebe opravdu milé, že sis na nás našel čas.

0
0
0.000